products

Hırsız Alarm sisteminize entegre edilen IP kameralar ile alarm anında yada istediğiniz an bağlanıp ev ve iş yerinizi izleyebilirsiniz.

Synet Güvenlik Ev ve / veya işyerinizde hırsızlık, acil sağlık, gaz kaçağı, su baskını, yangın ve gasp gibi tehditlere karşı 7/24 güvenlik çözümleri sunar.

Üstün Kalite Akıllı Alarm Sistemlerine, ihtiyacınıza yönelik Synet Güvenlik hizmet paketlerini seçerek cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile sahip olursunuz.

Kalitesini ispatlamış EN50131 ve CE belgeli ürünlerimiz ile avrupa birliği standartlarında ürünler kullanarak kusursuz bir hırsız alarm sistemi sunuyoruz.

Alarm sisteminizi ister salonda uzanırken, ister evden çıktıktan sonra uzaktan aktif edin. Dilediğiniz alanları devre dışı bırakın ve Güvenliği konfor ile yaşayın.

 

Günümüz teknolojisinde yangın ihbar sistemleri alarm merkezine bağlantı sağlanarak 7×24 yangın alarm sinyallerinin alınması sağlanabilir. Bu sayede iş yerinizde olmasanız da olası bir yangın durumunda haberdar olursunuz.

Olası yangın çıkma ihtimaline karşı önlem almayı can ve mal kaybını en aza indirmeyi sağlar.

Önceden yangın algılama özelliği sayesinde daha yangın başlamadan uyarı sistemi çalışarak önlem alınmasını sağlar.

Ev & iş yeriniz Alarm İzleme Merkezimize gönderilen sinyaller ile 7×24 izlenir ve takip edilir. Oluşabilecek bir alarm durumunda derhal ilgili kolluk kuvvetlerine ve sizlere bilgi verilir.

ÜCRETSİZ TEKLİF AL