Alarm İzleme Hizmeti

Alarm İzleme Hizmeti

Alarm İzleme Hizmeti
Ev & İş yerlerinde tesis edilen alarm sistemlerinden gelen sinyaller 365 gün 7/24 uzman personel ile takip edilir.
Gelen sinyallerin içeriğine göre alarm öncelikle alarm abonesine, gerekli hallerde kolluk kuvvetlerine bildirilir. Bu merkezler İçişleri Bakanlığı’ndan alınan izinle faaliyet gösterir ve düzenli kontrollere tabidir.

Alarm sisteminiz için geliştirilen, hayatınızı kolaylaştıracak teknolojilersayesinde üstün ve benzersiz bir güvenlik deneyimi sizleri bekliyor.

Alarm İzleme Merkezi
7×24 365 Gün boyunca, eğitimli ve profesyonel operatörlerle hizmet veren Alarm İzleme Merkezinde, alarm sisteminizden gelen sinyaller sürekli olarak izlenir. Operatörlerimiz, acil durumlarda sizi bilgilendir ve gerekli durumlarda polis, ambulans, itfaiye birimlerini en kısa sürede olay yerine yönlendirir.

Panik Alarmı
Acil durumlarda Alarm İzleme Merkezine ulaşmak oldukça kolay ve basit. Alarm sisteminizde tuş takımı veya uzaktan kumanda kullanarak panik alarmı verebilir, polis, ambulans veya itfaiye birimlerinin yönlendirilmesini talep edebilirsiniz.

Açılış Kapanış Takibi
İş yerinizin açılış ve kapanış zamanlarını bildirin, sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen erken açılma veya geç kapanma durumlarında, operatörlerimiz sizi anında bilgilendirsin. İsterseniz SMS ile de bilgilendirme sağlanabilir.

Tatil Takibi
Tatilde veya seyahatte olacağınız tarihleri alarm izleme merkezimize bildirin ve bu tarihlerde evinizi ekstra koruma altına alın. Alarm sisteminiz şifre ile açılsa dahi, operatörlerimiz sizi anında 

Yüksek Koruma
Sabotaj durumu, network, telefon hattı, GPRS veya elektrik kesintilerini, akü veya pil zayıf sinyallerini anında size ve Alarm Merkezine haber veren altyapımız ile kesintisiz ve yüksek bir korumaya sahip olun.
Bilgilendirsin.

Bilgilendirme ve Rapor
Alarm sisteminiz hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak çok kolay. Gelişmiş raporlama ekranları sayesinde dilediğiniz zaman sistem hakkındaki raporlara ulaşabilirsiniz. Üstelik belirlemiş olduğunuz raporlar, sizin istediğiniz periyotlarda hazırlanır ve e-posta adresinize gönderilir.


ÜCRETSİZ TEKLİF AL